077-8039459
 
 
מזנונים וסגנונות: עצב את המזנון שלך  

במאמר שלפניכם נפרט אודות מזנונים מעוצבים לסלון: מהן המזנונים המעוצבים ביותר עבור הסלון שלכם? מדוע אנו נדרשים להשקיע מחשבה רבה בבחירת המזנונים שלנו? במאמר שלפניכם נדע להבחין גם בין סוגים שונים של עיצובים במזנון שלכם ליצירת האפקט העיצובי הדרוש בבית שלכם, וגם על מנת להנחיל לבית אפקטים מעוצבים שטרם ראיתם: תחום המזנונים מתפתח מתקופה לתקופה, וזו הזדמנות לשתף אתכם בפיתוחים של העת האחרונה.

מזנון מרחף: הארון והמגירות נמצאים באוויר

טוב, ודאי לא ציפיתם שהם באמת יהיו באוויר, אבל ככה זה בדיוק נראה כאשר ניצבים מולם ומסתכלים. משובר במזנון אשר עיצובו האדריכלי בנוי כך שבתום ההרכבה שלו – ארונותיו, מגרותיו והתקני אחסון נוספים שלו נראים כשהם ללא בסיס – באוויר. בפועל הבסיס קיים אך מוצנע. הוא בסיס חזק אך מאד דק ובעל צבעים חלביים יותר שנראים חלש ביחס לצבעים הבולטים יותר של רכיבי האחסון. מזנון מרחף יכול להיות מזכוכית או מעץ בשלל צבעים וגוונים ולהתאים לכל סוגי עיצוב הבית – מכפרי ואורבאני ועד לעיצוב המודרני העכשווי.

מזנון מזכוכית בצבעי מים

ניתן לרכוש או מזנון שכולו על טהרת הזכוכית או מזנון על בסיס אלומיניום או עץ כשרק הדלתות מזכוכית. הדלתות יכולות להיות מזכוכית חלקה או מזכוכית עם אפקטים: ויטראז'ים צבעוניים או התזת חול. ביקור בחנות המזנונים יסייע לכם לרכוש מזנון זכוכית בהתאמה אישית לעיצוב הבית שלכם ללא כל קושי. מזנון זכוכית עשוי רק מזכוכיות חזקות, אשר לא ישברו בקלות. גם העצים והמתכות שמהווים את בסיס הארון יהיו עמידים בפני רוב המפגעים שתתקלו בהם.

מזנון מעץ - מתאים לעיצוב כפרי או אורבאני

המדובר הוא על מזנון עץ בצבע עץ טבעי או מזנון אשר נצבע לחום.

בחזרה לטיפים