077-8039459
 

ספריות

pareti
pareti
mounted
mounted
composizionec
composizionec
desk_4
desk (4)
desk_5
desk (5)
desk_6
desk (6)
desk_7
desk (7)
desk_9
desk (9)
desk
desk
Flexform libro
Flexform libro
conew
conew
desk_1
desk (1)
desk_2
desk (2)
desk_3
desk (3)
Reflex
Reflex
Saba
Saba
Screenshot
Screenshot
worldregion
worldregion

ספריות עץ מעוצבות

ספריות מעוצבות ניתן למצוא בחברת המעצבים, אם חשבתם שהספריות נשארו כפי שהיו אז יש טעות בידכם כיום ניתן רכוש ספריות בעיצובים שונים בצורות שונות וכמובן בגדלים שונים, חברת המעצבים מציעה ללקוחות דגמים שונים וחומרי גלם שונים שמהם ניתן לבחור את הספריות המתאימות ביותר עבורכם, חשוב להדגיש מה גודל הספרייה אותם אתם מעוניינים לרכוש ועל פי מידע זה צוות המומחים בתחום יספק את השירות ויתאים לכם את הספריות המיועדות עבורכם, ניתן להזמין ספריות מעוצבות הנעשות במיוחד עבורכם בנגריית המעצבים שם כל החלומות מתגשמים. ישנן ספריות הנמצאות בסלון הבית הדורשות מקום גדול יותר, וישנם ספריות בחדרי הילדים ששם הם מעט קטנות יותר.

ספריות

ספריות ואצטבות הן התקני אחסון המשמשים לאחסון ספרים. הן מתאימות הן כפריט חדר מגורים והן כפריט סלוני. מעצבים כיום ערים להתרחשויות בעידן המודרני והם מייצרים ספריות עם מדפים קטנים יותר מגובהו של ספר, המשמשים גם לאחסון תקליטורים. אלו הן סוגי הספריות שתוכלו לרכוש עבור ביתכם.

ספריות עם גובה מדף משתנה

ספריות בהן כל מדף ניתן להצבה עם תומכים שניתן לשלוף ביד, ללא כלי עבודה. ניתן להציב אותם בחורים שונים שייראו בגובה הספרייה, ובכך לשנות את גובהו של כל מדף. ספריות כאלו מאפשרות לכם לשנות את חלוקת האחסון הביתי בהתאם לשינוי סוג התכולה שלכם או כמותה.

ספריות עם מדפים בגובה קבוע לאחסון תקליטורים וספרים

ספריות בהן חלק מהמדפים בעלי גובה גבוה וחלקם בעלי גובה נמוך. הם משמשים לאחסון ספרים ותקליטורים, בהתאמה. ספריות כאלו נראות כבר פרק זמן לא קטן, והעיצוב שלהם הולך ומשתכלל. כיום ניתן למצוא ספריות מעץ מלא, ספריות מפורזלות (מוקפות בחלקי מתכת או אלומיניום), ספריות שכל כולם עשויות מתכת או אלומיניום, ועוד.

כיצד נדע איזו ספרייה לרכוש, וכמה ספריות נצטרך?

חשבו היכן תהיו מעוניינים למקם את הספרים שלכם, ומדדו את ממדי הקיר: גובה, רוחב ואורך. תרו אחר ספרייה נדרשת. ניתן או לרכוש ספרייה אחת בממדים שבחרתם או לרכוש כמה ספריות דקות שימלאו את החלל החסר. כך או כך, תרכשו ספריות כך שתמיד יתאימו לכם, בהתאם למידות. יחד עם זאת, אנו ממליצים יותר לרכוש ספרייה אחת גדולה על מנת שיהיה לכם כמה שיותר מקום לאחסן את כל הספרים שלכם. כמה ספריות שיחוברו יחדיו יצרו את החיץ שיגרע לכם מקום. מאידך, אם מדובר בספריות דקורטיביות זה עשוי להוסיף עוד לנדבך העיצובי, ולכן כדאי לשקול לרכוש במתכוון מספר ספריות – לשם כך. לסיכום, זה תלוי בדגם וברצון שלכם להשתמש בספריות כמעבות עיצוב, או ככלי אחסון ספרים ותקליטורים בלבד.

שירות ואחריות על כל הספריות והאצטבות

שירות מלא, כולל הובלה, התקנה, והחלפת המוצר במקרה של בלאי. השירות במהלך כל תקופת האחריות. לאחר תקופה זו, יוצעו לכם שירותים דומים במחירים זולים יותר בהשוואה למתחרים, וגם – אפשרויות לרכישת רהיטים והתקני אחסון נוספים במחירי מועדון.