077-8039459
 
 
המדריך לעיצוב הסלון המודרני  

עיצוב הסלון הביתי הנו אחד המעשים החשובים בתחום העיצוב הביתי. עיצוב סלון מודרני מקרב גם את הסלון שלכם לעידן העכשווי, במסגרתו תיהנו מסלון מרווח ומעוצב באופן אותנטי. עיצוב סלון מודרני הופך גם את חדר הסלון שלכם ליפה, אטרקטיבי ובעל עניין רב עבור האורחים שלכם:

מערכת ישיבה מודרנית

מערכת ישיבה בעיצוב מודרני הוא אחד מהקריטריונים החשובים עבור עיצוב סלון מודרני. מדובר בסט של כורסאות וספות אשר מתאימים לדמותו של הסלון המודרני שלכם: נהוג להציב כורסאות או ספות העשויות מבד או מעור וצבועות בצבעים בהירים וצבעוניים. השולחן עשוי על פי רוב מזכוכית, מעץ או משילוב של השניים. מערכת ישיבה שכזו יוצרת תחושה ראשונית של סלון מודרני.

מזנונים

מזנוני הסלונים שלכם צריכים אף הם להכיל עיצוב מסויים על מנת לממש עיצוב סלון מודרני. נהוג להציב מזנונים לבנים או שחורים עם דלתות זכוכית וידיות אלומיניום. מזנון מדגם זה משמש בתים רבים המעוצבים בעיצוב מודרני.

תריסים, חלונות והצללה

על פי רוב, ישנם חלונות ותריסים קבועים. במידה ואין תריסים בביתכם – ניתן לרכוש תריסים בעיצוב מודרני כמו וילונות זברה: וילונות בד בצורה של תריס בצבעים צבעוניים שונים. בשונה מהתריס הונציאני, מדובר באיטום חלון שיכול ליצור אטימה מרבית כמו בהתקנת תריס קבוע. תריס שכזה בשילוב פרופיל חלון מאלומיניום מהווה שילוב נהדר עבור עיצוב הבית המודרני.

תפאורה

בתפאורת הסלון – כגון טפטים, וילונות ושטיחים עבור עיצוב סלון מודרני, נהוג להשתמש בטפטים צבעוניים, וילונות בעיצוב דומה, ושטיחים דקים המצביעים על עיצוב מודרני. שטיחים אותנטיים מפרס או מהודו יתאימו פחות לסוג עיצוב שכזה, אך ניתן להשתמש בבדים המיוחדים של תעשיית שטיחים זו על מנת לייצר לכם שטיחים בעיצוב מודרני. שילוב רכיבי התפאורה אחד עם השני הוא אחד השילובים החשובים בתחום עיצוב סלון מודרני. הצלחתו מסמלת את הצלחת הסלון שלכם ותחילתו של סלון חדש המעוצב כולו בעיצוב מודרני.

קניית חדר סלון שלם לעומת קניית רכיבים בנפרד

ללא ספק, קניית הרכיבים בנפרד תאפשר לכם לדעת בדיוק כמה אתם מוציאים על כל פריט סלוני שתרכשו. יחד עם זאת, סלונים מודרניים לקנייה הם עבודות אדריכלים שיוסיפו ערך מוסף לביתכם באופן ודאי, ללא צורך לבצע את התאימות בין החלקים בעצמכם. בנוסף, ניתן לגבש עיצוב סלון מודרני ייחודי עבור ביתכם באמצעות ביקור בחנות והתייעצות עם המומחים.

בחזרה לטיפים