077-8039459
 
 

ריהוט מעוצב בייצור מקומי: כך תבחרו אותו נכון

מדוע לבחור ריהוט מעוצב בייצור מקומי? ייצור מקומי בראש ובראשונה חותך עלויות מבלי לחתוך באיכות. ישראל היא מזמן מעצמת ייצור רהיטים וכל הכללים שברורים בדנמרק, טורקיה וספרד מזמן מיושמים גם בארץ, ולעתים ביתר שאת. כשאתם רוכשים ריהוט מעוצב תוצרת הארץ אתם פשוט מקבלים את אותה סחורה בדיוק שתכננתם לרכוש בחנויות הייבוא, ובמחירים הרבה יותר הגיוניים. מעוניינים להכיר את העולם המופלא של עיצוב הבית באמצעות ריהוט אופנתי? במאמר שלפניכם תוכלו לדעת בדיוק איך עושים זאת.

בתחילה, יש לגבש את המבנים השונים של פריטי הריהוט החסרים

אחרי הכל, ברור שישנו הבדל בין ארון אמבטיה קיר שלם לבין ארון המכסה חלק ממנו. ישנו הבדל בין ספריה עמוסת מדפים לבין ספריה עם כמות מדפים קטנה יותר. ישנו הבדל בין מיטה זוגית למבוגרים עם בסיס ראש מבד לעומת מיטה בה הבסיס הוא מעור או מבד דמוי עור. ההבדלים הללו צריכים להיות לכם נהירים ומובנים, ולכן מאד חשוב לעשות 2 משימות חשובות: גם לבדוק את המידות השונות של הקירות והחללים, וגם לברר בינכם לבין עצמכם מהו חומר הייצור המועדף עליכם בישיבה ובשינה, עור או בד. בהתאם לכל אלו, תוכלו לגבש אסופת פריטי ריהוט מעוצב שתתאים לשימושכם ולהוואי הביתי שלכם.

לאחר מכן, יש לבחון את העיצוב הנדרש לכל פריט

אם חדר האמבטיה שלכם מעוצב בסגנון כפרי אך הסלון מודרני לבן, ברור שישנם פערים בין החדרים והרהיטים החדשים לא צריכים להיראות זהה בין 2 חדרים אלו. ברור שאם חדר קריאת הספרים שלכם נראה שונה מחדר העבודה, הרהיטים צריכים להיראות שונים. כל חדר הוא מקרה פרטי לגופו. אם אין לכם בכלל רהיטים בחדרים, בחנו את התשתיות שהקבלנים בנו לכם: צבעים וצורות של פרופילי חלון, מראה משקופי דלתות, סוג צבע לבן בקירות (שלג, מעושן, שמנת), ועל פי כל הפרמטרים הללו תוכלו להבין מהם הצבעים ומהן הצורות הנדרשות עבור כל רהיט ורהיט. זהו הסוד האמיתי לתכנון פריטי ריהוט מעוצב ביתי איכותי.

ריהוט מעוצב של ארנה רהיטים – איכות ונוחות במקום אחד

בארנה רהיטים משווקים ריהוט בייצור מקומי, פרי עמלו של מפעל החברה. ארנה רהיטים מתמחה בארונות אמבטיה, מזנוני סלון, ספריות, מערכות ישיבה, כורסאות בודדות וחדרי שינה. בחברה ניתן לבחור בקלות ריהוט מעוצב בהתאם למראה החדרים הקיים ועל בסיס המבנה הנדרש. המבנים השונים נבדלים זה מזה הן בתפעול והן בחומרי הייצור המאפיינים את הרהיטים השונים.