077-8039459
 

שולחנות אוכל

1
1 (18)
2
1 (15)
3
1 (1)
4
1 (14)
5
1 (5)
6
1 (6)
7
1 (8)
8
1 (12)
9
1 (4)
10
1 (7)
11
1 (16)
12
1 (11)
13
1 (3)
14
1 (10)
16
1 (19)
18
1 (9)
19
1 (17)

שולחנות אוכל מעוצבים

ארוחה משפחתית היא אחד הבילויים המשותפים של כל המשפחה יחד היושבת סביב שולחן האוכל ונהנית מזמן איכות משותף. שולחנות אוכל הם ללא ספק מוצר פופולארי ונדרש, ללא שולחנות אוכל לא היה ניתן לשבת יחד ולאכול ארוחה משפחתית, קיימים סוגים רבים של שולחנות אוכל חברת המעצבים מתאימה לכל לקוח את הסגנון שלו ומספקת מענה לכל הלקוחות, שולחנות אוכל מעוצבים מעץ, או שולחנות אוכל מזכוכית, שולחנות אוכל מעוגלים או שולחנות אוכל מרובעים וכמובן בגדלים שונים. חשוב לבחור שולחנות אוכל שיתאימו לצרכים של דיירי הבית ובכך לאפשר ניצול מקסימאלי של שולחנות האוכל.  שולחנות אוכל שימושם העיקרי הוא כמובן לארוחות אך יחד עם זאת שולחנות אוכל צריכים להשתלב ולהתמזג יחד עם שאר הריהוט בבית ולהיות חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, זה בדיוק מה שחברת המעצבים עושה והיא מתחשבת בריהוט הכללי של הבית ומשלבת בתוכו את העיצובים הייחודיים שלה.

שולחנות אוכל

בחנויות רהיטים יד ראשונה תוכלו ליהנות משולחנות אוכל דקורטיביים ויפים, אך שולחנות אוכל איכותיים ביותר תוכלו למצוא רק כאן. השולחנות של חנות זו – עמידים, עשויים ללא חת, ובעלי מרקם עיצובי שאין שני לו. ניתן למצוא שולחנות בעלי פורמט עיצוב איטלקי יפהפה ומרהיב, שולחנות מתכת מעוצבים בנוסח של העיר של פעם, שולחנות אלומיניום, ועוד. השולחנות אינם נבדלים זה מזה בשל העיצוב, אלא גם מטעמים פונקציונליים: באיזה בית, והיכן בבית כדשאי לאחסן כל שולחן: בפנים, בחוץ, וכד'.

שולחנות מאלומיניום

שולחנות מאלומיניום הם שולחנות אשר יתרונם מתבטא בהתמודדות עם לחות. אתם גרים בעיר או מושב עם אחוזי לחות גבוהים? ליד הים? על כר דשא שמשקים אותו מדי שבוע? גם אם מדובר בתוך הבית, ולא במרחב חיצוני, יש לאזורים שכאלו השפעה על גו הבית שמתבטאת בחדירת לחות. לכן, שולחנות אלומיניום יהיו הפתרון הטוב ביותר שכן הם עמידים בפני לחות בשל חוסר הצטברות חלודה או קורוזיה עליהם.

שולחנות עץ

שולחנות עץ יכולים להיות שולחנות מלאים העשויים מהחומר היוקרתי – בסגנון איטלקי עתיק, או שולחנות עם 2-3 סוגי חומרים: עץ וזכוכית, עץ, אלומיניום וזכוכית, וכד'. בדרך כלל, בשולחנות בהן העץ הוא רק אחד מהחומרים המשולבים – השלדה של השולחן – הרגליים ושלד הבסיס עשויים עץ, ופלטת השולחן – מזכוכית. בשולחנות כאלו אתם נהנים מכל הכיוונים שכן גם העיצוב הוא מעץ, וגם הזכוכית שעל השולחן עשויה מליבה כפולה ועמידה, וניתן להזמין אותה במגוון רחב של צבעים ולא להישאר בהכרח בצבע השקוף או הירקרק הגולמי. הצביעה בסגנון ויטראז'ים אפשרית בדגמים רבים של שולחנות אוכל.

עוד על שולחנות אוכל של החנות

* שולחנות בייבוא אישי או ישיר.

* קשר מיטבי של החנות עם היצרן.

* תנאי אחריות ושירות מן המעלה הראשונה.

* סיוע בבחירת השולחן המתאים ביותר עבורכם.

* ניתן לפנות אל החנות גם חודשים לאחר רכישת השולחן במקרה של בעיה.

* ניתן להתעדכן תדיר במוצריה החדשים של החנות בתחום פינות האוכל והריהוט הביתי.

בחנות זו לא רק מוכרים רהיטים, מספקים לכם מוצרי איכות שיתאימו לביתכם ככפפה, ויספקו לכם אושר עילאי כצרכנים וכמשתמשים בריהוט בשגרת היום יום. עיינו בקטלוג והתרשמו מהמבחר הגדול שלפניכם!