077-8039459
 

שולחנות משרד

0011
שולחן משרד 0011
0014
שולחן משרד 0014
0016
שולחן משרד 0016
0022
שולחן משרד 0022
1
שולחן משרד 1
0023
שולחן משרד 0023
0020
שולחן משרד 0020
0045
שולחן משרד 0045
0027
שולחן משרד 0027
LEGER 07
שולחן משרד LEGER 07
0002
שולחן משרד 0002
0003
שולחן משרד 0003
0004
שולחן משרד 0004

שולחנות משרד מעוצבים

העבודה שלנו בחיי היומיום היא חשובה מאוד ואנו כל בוקר נוהרים למקום העבודה שלנו, אבל מכיוון שלעיתים אנו יושבים שעות על גבי שעות במקום העבודה שלנו אנו צריכים שולחנות משרד נוחים ומרווחים בכדי שנוכל לעבוד בנוחות המקסימאלית שניתן, קיימים בשוק הריהוט מגוון שולחנות משרד חברת המעצבים מציעה שלל רחב של שולחנות משרד מעוצבים המותאמים לצרכיו של העובד. שולחנות משרד מחומרי גלם שונים כגון: שולחנות משרד מעץ, שולחנות משרד מזכוכית, שולחנות משרד הכוללים מגירות ועוד. אין ספק שסביבת עבודה היא חשובה לא פחות מהעבודה עצמה ובכדי שהעבודה תהיה כפי שצריך חשוב להקפיד על ציוד כמו שולחנות משרד לנוחיות ואם אפשר מעוצב אז למה לא.

שולחנות משרד

מאז ומעולם שימשו שולחנות המשרד ככלים לעיצובו, וגם כדוממים פונקציונליים לשימוש היושבים מולם. דמותו של שולחן המנכ"ל, שולחן המזכירה, ואפילו השולחן בחדר קבלת הפנים שימשו ועדיין משמשים את האורחים להסקת מסקנות על הדימוי של המשרד. להלן מספר טיפים שימושיים לרכישת שולחנות משרד לכל אחד מנקודות אלו.

שולחן המנהל

השולחן בחדר המנהל צריך להיות יפה, מסודר ודקורטיבי, ולכן חישוב לרכוש שולחן תוך תכנון מראש, בהתאם לתכולה המשרדים של המנהל. חשוב שהשולחן יכיל מגירות, התקני אחסון עליים והתקני אחסון תחתיים בדמות שידה שולחנית שמגיעה כתוספת. מבחינה עיצובית למותר לציין כי זה צריך להיות שולחן מהודר, עשוי ממיטב חומרי הייצור, ובעל התאמה מלאה לתפאורת החדר. התייעצות עם מעצבי פנים מוסמכים המתמחים בשולחנות משרד תסייע לבחור את השולחן הנדרש.

שולחן המזכירה

שולחם אשר חייב להכיל חזות עיצובית מרשימה. זהו השולחן הראשון שאותו יראה האורח כאשר מגיע זמנו להיכנס למשרד, ולכן תצוגת התכלית שהוא צריך לספק חייבת להיות מושלמת וחסרת פשרות. פירוש הדבר הוא שלא רק שהשולחן יהיה דקורטיבי, יפה ועשוי ממיטב החומרים, אלא גם שהוא יתאים לתכולה המשרדים עמה עובדת המזכירה: שולחן שעליו מצטברות כמויות אדירות של ניירת, וכלי הכתיבה שמוטים ללא פתרון אחסון ראוי אינו דוגמה טובה. הוא צריך להיות מאובזר ככל הניתן, ולהיראות תמיד מסודר ומאורגן למשעי.

שולחן בחדר קבלת הפנים

שולחן משרדי בחדר קבלת הפנים צריך להיות דומה לשולחן סלוני: נמוך, ושלידו ניתן לשים כורסאות או ספות. הדבר יעניק לממתינים הרגשה של בית, ותוספת של מראה מול אזור ההמתנה תעשיר עוד יותר את חווית ההמתנה המשרדית. רצוי להציב ליד השולחן שלצדו ממתינים – גם עמדות לעיתונים וקטליזטורים נוספים שישמשו כפנאי לממתינים השונים. באשר לאופי השולחן עצמו – ניתן למצוא שולחנות מעץ, אלומיניום, ראטן וכל סוג אחר של חומר ייצור אשר גם יספק עמידות חסרת פשרות וגם מראה אקסקלוסיבי ומעוצב למשעי.

אחריות מלאה על כל השולחנות

שולחנות משרד לכל מטרה – שנרכשו בחנות זו יהיו בעלי אחריות רחבת היקף. במסגרתה תיהנו מסל שירותים נרחב – מתיקון והחלפה ועד לעדכונים על מבצעים חדשים פרי הגיית החנות: שולחנות חדשים בייבוא ישיר, כסאות משרדיים עדכניים, ועוד.