077-8039459
 
 

שולחנות סלון דקורטיביים מן המעלה הראשונה לחדרי אורחים

בחירת שולחנות סלון היא מהחשובות שבעיצובו. אם אתם מעוניינים לדעת מהן האפשרויות שלכם לבחירת שולחן סלון דקורטיבי, במאמר זה אנו פורסים לפניכם את מגוון האפשרויות שיסייעו לכם להגיע לשולחנות מן המעלה הראשונה אשר יסייעו רבות בגיבוש עיצוב חדר האורחים שלכם ברמה הנדרשת בעיניכם. כאן תוכלו למצוא מידע על סוגים שונים של עיצובים וללמוד כיצד הכי כדאי להסדיר את רכישת השולחנות הנבחרים.
 

שולחנות מודרניים למימוש עיצוב בן זמננו

שולחנות סלון מודרניים מאפשרים לכם ליהנות מעיצוב מודרני עכשווי המבוסס על קווי מתאר מינימליסטיים. בשונה משולחן בעיצוב עתיק, אין בו גילופים ופיתוחים. הוא משורטט ישר ומאפשר לכם ליהנות ממגוון עיצובים: רגלי אלכסון, רגליים ישרות, בסיסי העמדה ועוד. ניתן להסדיר גם שולחנות סלון על גלגלים שניתן לשנע ממקום למקום מבלי לגרור, וכשמגיעים לנקודת ההצבה, ניתן לנצור את השולחן על מנת שהגלגלים לא ינועו.
 

שולחנות בעיצוב עתיק אותנטי

שולחנות אלו מיועדים לחובבי העץ ולכל מי שמבקש להטמיע בבית שלו אזור ישיבה עם מאפיינים של פעם. שולחנות סלון אלו עשויים עץ מגולף ומכופף המספק לעין המתבונן את כל מה שהיא צריכה לראות כדי להבחין בפסגה של העיצובים מן העבר. אלו שולחנות שניתן לעצב במגוון דרכים, עץ בגימור חלק, מבוקע, כהה או בהיר ולשלב מספר סוגי עצים בשולחן אחד על פי אזורים. חלק תחתון או רגליים בצבע מסוים וראש השולחן בצבע אחר, למשל.
 

בחירה מעשית ופרקטית של שולחנות סלון

את בחירתם של שולחנות סלון ניתן לממש באופן קל ביותר באמצעות הדמיית מחשב של חנות רהיטים. בהתבסס עליה, אתם יכולים להבטיח לעצמכם שולחנות סלון מן המעלה הראשונה אשר יסייעו לכם לעצב את חדר האורחים שלכם בקלות רבה. בחירת שולחנות סלון בהדמיית מחשב מאפשרת לכם את ביצועה מבלי לנסוע לחנות אלא על בסיס שוטטות באינטרנט הביתי או המשרדי שלכם, תוך השוואה בין מספר דגמים מבעד למסך.
 

ארנה רהיטים – שולחנות סלון בהתאמה אישית לבתי אב ומשרדים

שולחנות סלון של ארנה רהיטים מאפשרים הצבה במתחמים רבים מכל סגנונות העיצוב. ניתן לשלב שולחנות אלו בסלונים כפריים כבורגניים, עתיקים כמודרניים ולהבטיח את עיצובם בדרך ייחודית. בואו לבחור שולחנות סלון מעוצבים של ארנה רהיטים וליהנות מכל היתרונות: עמידוּת לטווח ארוך, עיצוב חסר תקדים של הרהיט השולחני, אפשרויות שינוע קלות ממקום למקום ולא פחות חשוב, עינוג אמיתי ליושבים סביבו כאשר מתכנסים בסלון.